Menu

project UBA

Джоанна Басфорд - «Чарівний сад. Розмальовка-антистрес»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Чудова, чудесна, чаруюча книга яку не потрібно читати, а потрібно розмальовувати!

Знаєте, коли я вперше сказала на роботі, що хочу собі придбати цю книгу, з мене усі сміялися, але, коли я роздрукувала один аркуш (для проби) цієї книги, та роздала його усім співробітникам відділу, тривалий час була тиша, аж поки ми не згадали, що робочий день ще не закінчився!

Як ви вже зрозуміли, я її придбала. Ціна у різних магазинах Києва дуже різна, тож, перш ніж обрати, варто порівняти вартість. Формат видання альбомний, з цупким білим папером. Титульний лист потрібно підписати, саме для цього у красивому квітковому візерунку відведено місце. Після титулу, до вас звертається автор, яка люб’язно запрошує до свого квіткового саду. У книзі 96 сторінок, на яких для вас розкриються чудові сади, візерунки, приховані тварини.

Я вирішила розмальовувати її кольоровими ручками, так як олівці будуть робити малюнок блідим і ще одне: у книзі переважно дрібненькі візерунки, тому потрібно малювати дуже охайно!

Ця книга – дійсно така-собі таблетка заспокійливого у книжковому форматі! Якщо Вам хочеться відпочити, нема чим себе зайняти, то придбайте цю книгу і повірте, Ви не пошкодуєте. Я вже почала малювати!

 

 Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

Текст писала Горобець Олена,

 

провідний бібліотекар

 

Національної наукової медичної бібліотеки України

 

Останнє редагування Понеділок, 19 січня 2015 10:55