Menu

project UBA

Леся Романчук - «Не залишай…»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

У нашій бібліотеці велика колекція художньої літератури різної тематики. Одним словом, кожен читач знайде обов’язково собі щось за смаком. І ніколи не піде з абонементу художньої літератури без книжки.

Правду кажуть, що на кожну книгу є свій читач.

Перечитавши всі цікаві за тематикою для мене книжки, я випадково наштовхнулась на романи Лесі Романчук. Спочатку вирішила, що мені це нецікаво – лікарська тематика, чого з дитинства не люблю. Але чомусь взяла, мабуть, інтуїтивно… І не пожалкувала. Після прочитання розрекламувала своїм колегам, тепер читають всі, і не тільки колеги, вишиковуються в чергу на абонементі.

Ось так я і відкрила для себе книжки цілої серії Лесі Романчук «Не залишай…» і була приємно вражена. Тому що романи читались один за одним.

Я не люблю серіали, але це роман-серіал, роман «Софія» – дев’ять книг. На жаль, останніх дві не змогла прочитати – немає в нашому фонді. Складається враження, ніби щось втратила… чи когось…

Цікава життєва історія про лікаря-акушера Софію Зорич, про кохання і зраду, про віру і надію у житті головної героїні. Дуже простою, зрозумілою мовою написані романи. Можливо тому, що написано про ті часи, коли і я була студенткою, про знайомі місця, приємно, навіть згадується моє рідне місто Суми, коли Софія їздила на семінар…, можливо тому так легко читались.

З великим задоволенням прочитала, повна емоційних вражень, чого і ВАМ бажаю, шановні читачки! Прочитайте! Запевняю, не пожалкуєте.

 

       Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Текст писала Алла Стельмах,

провідний бібліотекар наукової бібліотеки

Української академії банківської справи НБУ

м.Суми


 

 

 

 

 

 

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2015 18:28