Menu

project UBA

Вівторок, 09 жовтня 2018 13:01

Ден Браун - «Джерело»

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Весь світ з надією чекав виходу нової книги відомого усім Дена Брауна. Вже такими улюбленими стали інтелектуальні детективи автора, що наївно очікуєш подібного трешу від інших книг. Прихильники «Коду да Вінчі» або «Янголів та демонів» дещо скептично можуть поставитись до останньої роботи письменника, адже за динамічністю сюжету вона явно програє іншим його книгам. Великі питання, що споконвіку турбували людство «Звідки ми?» та «Куди ми прямуємо?» не дають спокою і Дену Брауну. На сторінках роману читач зможе вести власну дискусію з автором, чи то пак, героями книги.

Опубліковано в Відгуки
Середа, 03 жовтня 2018 18:08

Маргарет Етвуд - «Вона же Грейс»

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Це перший роман лауреата Букерівської премії Маргарет Етвуд, який мені довелось прочитати.  Історія книги заснована на реальних подіях, що відбувались в Канаді в 1843 році. Мова йде про життя відомої канадської злочинниці Грейс Маркс, яка у віці шістнадцяти років була звинувачена в страшному вбивстві свого господаря та його вагітної коханки-економки. Вбивство Кінніра та Ненсі Монтгомері сталось 23 липня 1843 року.

Опубліковано в Відгуки
Неділя, 23 вересня 2018 10:53

Артур Хейли - «Отель»

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Книги Артура Хейли – это уникальные произведения, отражающие жизнь, как она есть: со всеми проблемами и достоинствами.  Роман-бестселлер «Отель», увидевший мир в 1965 году, является невероятно захватывающей историей жизни одного из крупнейших отелей Нового Орлеана в середине ХХ века. Сюжет разворачивается на протяжении пяти дней: с понедельника по пятницу (главы книги имеют название по дням недели).

Опубліковано в Відгуки
Субота, 15 вересня 2018 18:09

Гійом Мюссо - “Сентрал-парк”

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Саме з цієї книги відбулось моє перше знайомство з творчістю автора. Гійом Мюссо увійшов у літературні кола досить тріумфально. Невідомий нікому автор надіслав свій перший рукопис в одне з провідних французьких видавництв. Видавництво не лише видало роман, книга була продана мільйонним тиражем та перекладена 20-ма мовами світу. Завдяки такому зірковому дебюту, автор швидко набув слави видатного письменника, яким зачитуються жителі всього світу. Оце так прорив!

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 9