Menu

project UBA

"Рекомендують діти..."

 

Всем привет! Меня зовут Таня и моя жизнь прекрасна. Хотя, меньше месяца назад, если бы мне задали вопрос: "Как дела?", я бы ответила: "Плохо", при этом даже не смогла бы объяснить причины. Мне шестнадцать лет и у меня достаточно забот, как и у всех подростков. Мои заботы для остальных ребят моего возраста могут показаться самыми настоящими проблемами. Но в чём же дело? Почему наши мнения такие разные, хотя мы говорим об одних и тех же вещах? Я вам скажу: дело в нашей голове.

Опубліковано в Відгуки

 "Читаємо разом з дітьми..."

 

 Свято пригод, не інакше!

“Присягаюся геометрією - вашому малюку це сподобається!”

Напевно, саме так промовив би капітан Медіан, якби хтось мав змогу запитати в нього враження щодо цієї книжки. Адже у ній є пірати, розбійники, викрадачі проти відчайдуха Дмитрика Метелко, робота Кібрика та сміливого капітана. У ній є ціла країна ледарів, що прагне підкорити миролюбних працелюбів. У ній є гора немитого посуду, що стає відмінною зброєю проти загарбників. А дівчинка Невмія виявляється доволі доброю та спритною до навчання, адже за роботу береться сама Тягнучка!

Опубліковано в Відгуки

 "Читаємо разом з дітьми..."

 

“Як народжуються вундеркінди…”

“Академія наук УЕЛЕСЕЛ. ПЛІЗІДІУМ” (с)

“Багато веселих історій” Віталія Кириченко позиціонується як історії, що відбувалися з автором у дитинстві. Принаймні так написано у зверненні автора до читача. Прочитавши книжку, можу сказати, що схоже, так воно і є. А головне, мені складно назвати це видання дитячою книжкою. Так, ця книжка це набір коротеньких історій. Так вони доволі кумедні, але не тільки. Там є багато сумного, серйозного, повчального… Тож сказати, що ця книга тільки для розваг, тільки для дітей - язик не повертається.

Опубліковано в Відгуки

 Katerina Kulik Malyi dovidnyk smachnych porad 2

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Як чудово, коли вмієш читати, -

промовила Мишка, акуратно перегортаючи сторінки

«Малої кулінарної енциклопедії»

Іноді дорослому так хочеться поринути у той безмежно щасливий світ дитинства, відчути ту легкість та незабутність, яка до сих пір зігріває душу. Таку мрійливу подорож може здійснити кожен, хто прочитає хоча б одну з історій «Малого довідника смачних порад». Ця книжечка настільки добра та позитивна, що посмішка супроводжує тебе у процесі читання. Питання про те, якою повинна бути дитяча література, знаходить багато відповідей: доброю, веселою, красивою, яскравою, легкою для сприйняття та читання, живою… Книга Катерини Кулик навіть краща за вищезазначене.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 15