Menu

project UBA

Неділя, 01 липня 2018 19:59

Стівен Кінг - "11/22/63"

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Наше життя влаштоване так, щоб хоча б іноді ми замислювались над тим, що відбувається навколо. Зупинились та спробували пригадати, коли востаннє відпочивали, ходили до театру, мріяли, спостерігаючи як сідає сонце. Але, попри ваші особисті плани, в житті відбуваються речі, які повинні відбуватись, все стається так, як має бути. Складається враження, що хтось заздалегідь приготував певний життєвий бланк, в який ти так вправно і без усілякого остраху вписуєш своє ім’я. Думки мої можуть здатись вам досить дотепними і, напевно, шаленими, але ж невже ви жодного разу хоч на хвильку не думали про такі речі?

Опубліковано в Відгуки
Вівторок, 12 грудня 2017 06:14

Олег Рибалка - "Гра в життя"

 

"Письменники рекомендують..."

 

Цю книжку не можна читати похапцем, інакше вона "пройде повз". Вона – для читання неспішного, вдумливого. Тоді поволі розчинятиметься у свідомості, мов цукор у теплому чаї, наповнюючи єство багатозначним виразним змістом.

Опубліковано в Відгуки
П'ятниця, 13 січня 2017 09:19

Наталя Щерба - «Часодії»

 

"Рекомендують діти..."

 

 Краще – читайте книги.

Ви хоч собі уявляєте, наскільки небезпечно зараз стало читати книжки? Якщо вам цікаво далі читати цей текст, то я вам скажу – мова йде саме про жанр фентезі. Для мене новий, незвіданий, таємничий, але… такий рідний жанр.

Його не зрівняєш з жодною романтикою, жахами або детективами. Фентезі – ціла суміш усіх цих жанрів. Для мене він найкращий для прочитання, але найболючіший у плані переживання.

Опубліковано в Відгуки
П'ятниця, 30 грудня 2016 10:41

Віталій Климчук - «Рутенія»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Визнаю, що ніколи не любила фентезі, і навіть гадки не мала, що буду читати українське фентезі. Чесно кажучи, з недовірою ставилась до такого жанру. Тож, вирішила спробувати. Як правило, я достатньо глибоко намагаюсь охарактеризувати свої емоції від прочитаної книги, розкрити свій «післясмак». Однак цього разу я навіть не можу сказати напевно, які враження маю. Тож, спробую дати характеристику прочитаному, як шкільному учнівському твору.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 13