Menu

project UBA

 

"Читачі рекомендують..."

Ілько сказав, що поховає брата в себе на городі. Якщо не можна поховати його на цвинтарі по-християнському, то хай буде хоча б по-людському. У нього на горищі є готова труна.

— Труна? — здивувався Ворон.

— А що? Тепер у кожного доброго господаря є про запас труна, — сказав Ілько.

Опубліковано в Відгуки
Четвер, 14 квітня 2016 23:03

Андрій Кокотюха - “Червоний”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

“Все заради людини, все на благо людини”

(лозунг радянських часів)

Червоний пана Андрія - це книжка на яку вже не скажеш легке чтиво. Ця книжка з розряду книжок, які треба читати, аби ніколи навіть думки не допустити, аби борони боже, не сказати уголос: “Таку страну по… (даруйте) профукали!” Ця книжка має бути введена у шкільну програму, аби у нашої молоді, народжених в Україні, серед тих, хто не бачив отого “щасливого” совєцького дитинства, не було охочих повернутися до “великої” держави.

Опубліковано в Відгуки
Четвер, 03 вересня 2015 15:41

Сара Ларк - “Лазурні береги”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Жіночі романи не полюбляю, занадто багато еротики в них. Принаймні мені так здається. Подарували книгу німецької письменниці Сари Ларк (справжнє прізвище Крістіана Голь) «Лазурні береги». Помилково зарахувала роман до жіночого чтива.

Ніколи не чула про цю письменницю, тому спочатку ознайомилась з її біографією, яка мене зацікавила своєю різноманітністю. Друкується авторка під псевдонімами  Рікарда Джордан, Елізабет Ротенберг. Вже успішно вийшли декілька її історичних романів.

Опубліковано в Відгуки

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Він жив, щоб рятувати інших…

Це книга-життєпис Роба – від нещасного сироти до видатного лікаря. Мені надзвичайно важко писати про цю книгу, так як вона мені неймовірно сподобалася. Я зачитувалась нею. Кожна її сторінка дарувала мені нові знання та враження від прочитаного.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 4