Menu

project UBA

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Це вже друга за рахунком книга автора, яку я прочитала. Той факт, що вона є продовженням циклу «Цвинтар  забутих книжок» значно підігріла мою уяву про роман. Вся справа в тому, що автор пише не лише захопливо та цікаво, його книги переносять нас у містичну Барселону, де, власне, і відбуваються події цілого циклу. Враження від книги є настільки сильним, що просто не встигаєш насолоджуватись кожною сторінкою, ти ніби летиш над сюжетом з превеликим бажанням дізнатись його закінчення.

Опубліковано в Відгуки
Понеділок, 30 травня 2016 11:43

Валерій Шевчук - "Око прірви"

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Я взагалі не дуже добре ставлюсь до української літератури, як сучасної, так і класичної. Вона мені видається скупою на теми, на реальні психологічні переживання, на новаторство. Але при цьому я час від часу переглядаю старі видання в бібліотеці, читаю анотації і натрапляю на дійсно цікаві видання. Одним з таких є "Око прірви" Валерія Шевчука.

Опубліковано в Відгуки
Вівторок, 29 грудня 2015 09:59

Меделін Ру - «Притулок»

 

"Письменники рекомендують..."

 

«Божевілля відносне. Воно залежить від того, хто кого замкнув і в якій клітці»

Ця книжка належить до тих, які неможливо випустити з рук, доки не прочитаєш. А перегорнувши останню сторінку, розумієш, що хочеться ще. До того ж, ця книга таки має продовження: «Повернення до притулку». Бо ще не всі секрети розкрито.

Опубліковано в Відгуки
Понеділок, 21 вересня 2015 17:28

Долорес Редондо - «Невидимый страж»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Решила окунуться в атмосферу тайного и мистического. Не могу отказать себе в возможности почитать что-нибудь детективное, хотя абсолютно не каждый детективный сюжет меня привлекает и заставляет о нём писать. В это вы уж поверьте. Нашлась в моей небольшой личной библиотеке книга доселе мне неизвестной писательницы Долорес Редондо «Невидимый страж». Внимание сразу привлекло то, что детектив явно не английский, а это значит что-то новенькое.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 3