Menu

project UBA

Четвер, 20 квітня 2017 12:20

Олександра-Ксенія Медвідь - "ОМ"

 

"Письменники рекомендують..."

 

...я

дихаю

ще

бо

ритмічно

десь

дихаєш

ти...

Відколи залюбилась у поезію, вузьке коло моїх улюблених поетів поволі розширюється. Спеціально нікого і нічого не шукаю – ті римовані рядочки, що влучають в саму душу, та їх автори самі мене "знаходять" у шаленому життєвому хаосі якимсь дивовижним чином. Звісно ж, для чогось те потрібно. Й приймаю те з радістю та вдячністю, бо розумію, наскільки мені колись не вистачало цього.

Опубліковано в Відгуки
Понеділок, 22 серпня 2016 16:36

Олександра Григорчук - «Femme Watcher»

 

"Письменники рекомендують..."

Зізнаюсь: лише віднедавна навчилась отримувати насолоду від поезії (все більше у прозі кохаюся). Знала лише, що поезію не обов’язково розуміти: її потрібно відчувати. Тепер випала нагода прочитати збірку інтимних поезій Олександри Григорчук «Femme Watcher» («femme» – жінка, «watcher» – знавець, дослідник, спостерігач).

Опубліковано в Відгуки

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

“Ми живемо у дивний час, коли перед нами відкриваються неймовірні можливості. Варто лише докласти зусиль, аби вони реалізувалися!”

цитата з виступу авторки на презентації “Перепрошивки”

27.05.2016

“З пальців твоїх витікає музика,

Й запікається наче кров…”

Опубліковано в Відгуки
Четвер, 17 березня 2016 16:07

Іван Дзюба - “Є поети для епох”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Книга Івана Дзюби «Є поети для епох» розповідає про життя і творчість Ліни Костенко. Інтерв’ю з Ліною Костенко вважаю найбільшим досягненням книги. Те, що вона розповіла, не тільки збагачує уяву про сутність людського життя, а й надає можливість глибше зрозуміти і оцінити її поезію. Текст книги насичений віршами, які є перлинами світової поезії та торкають найпотаємніші струни в душі кожної людини незалежно від її літературних уподобань.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 3