Menu

project UBA

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Виявила значну прогалину у читанні підліткової літератури, тож в цьому році вирішила однозначно бути в курсі різноманітності тем для підростаючого покоління. Скажу чесно, про автора я не знала анічогісінько, але яскрава обкладинка книги привернула мою увагу настільки, що я просто не змогла пройти повз. І лише згодом я дізналась, що автор працював ілюстратором в декількох провідних видавництвах Німеччини. Книга «Скляне прокляття», про яку я хочу розповісти, входить до загальної серії книг автора «Хроніки шукачів світів». В минулому році я прочитала першу книгу даної серії «Місто заклиначів дощу» і залишилась вельми задоволена сюжетом (хоча фантастичні історії ніколи не справляли на мене великого враження).  Книги серії Тімайєра стали надзвичайно популярними в Європі та були перекладені багатьма мовами. Тож, якщо ви любите пригоди, оповіді про подорожі в пошуках скарбів та зниклих суден, неймовірні відкриття —тоді це саме для вас.

Опубліковано в Відгуки

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Коли більшу частину часу проводиш на роботі або вдома, душа прагне пригод, таких, що просто захоплює подих. А якщо чогось дуже хотіти, то воно обов’язково станеться (хоч і в дещо видозміненому вигляді). З творчістю англійського письменника Генрі Райдера Хаггарда я ще не мала змоги познайомитись, аж до цього року. Його називають класиком світової пригодницької літератури та одним із фундаторів жанру фентезі (і тепер я зрозуміла чому). А провідні літературознавці надали йому титул творця літературного жанру «загублений світ».

Опубліковано в Відгуки
Понеділок, 27 лютого 2017 15:31

Стивен Каллахэн - “Дрейф”

 

"Рекомендують діти..."

"Дрейф" - это удивительный рассказ в стиле Робинзонады,основанный на реальных событиях, которые пережил сам автор - Стивен Каллахен.

Опубліковано в Відгуки

 

"Читачі рекомендують..."

Ілько сказав, що поховає брата в себе на городі. Якщо не можна поховати його на цвинтарі по-християнському, то хай буде хоча б по-людському. У нього на горищі є готова труна.

— Труна? — здивувався Ворон.

— А що? Тепер у кожного доброго господаря є про запас труна, — сказав Ілько.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 4