Menu

project UBA

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Чи добре ми знаємо чоловіків? Можливо вони те саме думають і про нас? Наскільки добре вони нас знають, стверджуючи при цьому, що жінка – відкрита книга… з вищої математики китайською мовою (не думаю, що все так складно, але варто замислитись). Одразу в око впадає цікава ілюстрація до книги (прошу звернути вашу увагу!).

Опубліковано в Відгуки
Четвер, 17 березня 2016 15:10

Юрій Ковтун - «Тарасові музи»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

«Любов – є життєдайний вогонь у душі людини. І все, що створено людиною під впливом цього божественного почуття відзначено печаттю життя і поезії».

Ці рядки належать геніальному Тарасу Григоровичу Шевченку. Я рекомендую вам прочитати книгу, яка допоможе дізнатися більше  про характер і долю великого поета, проникнути у найпотаємніші куточки його складної і своєрідної душі. Це – книга Юрія Ковтуна «Тарасові музи». У ній розповідається про сердечні  почуття Тараса Григоровича, про жінок, що надихали його на створення невмирущих творів.

Опубліковано в Відгуки
Вівторок, 19 січня 2016 09:02

Стівен Кінг - “Як писати книги”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

“Я занадто сильно люблю читати книги, тому і не пишу їх…”

Саме так я полюбляю відповідати на дещо дивне для мене питання «Чому ти не пишеш книги? Тобі це вдалося б». Інколи промайне думка, на кшталт, «а чому б не написати щось, тим паче що й ідеї є», але потім все якось забувається… Буденні справи забирають весь вільний час. Так ось вийшла я з цього положення дивним чином: я тепер не лише читаю багато книжок, я ще й читаю про те, як їх писати.

Опубліковано в Відгуки

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Коли людина обирає професію, вона керується здебільшого порадами батьків, і лише мала частина обирає майбутню професію серцем. Схожа ситуація й у цій книзі, де з економічної підготовки переродилась професія у «копирсання у людських мізках».

Великої уваги заслуговує гарний переклад і наближення змісту твору до українського читача. А ми українці себе там дуже часто будемо зустрічати, будемо згадувати ситуацію в медичній галузі в кінці 90-х, і розуміти, що тоді лише диво рятувало важкохворих.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 4