Menu

project UBA

 

"Читачі рекомендують..."

 

Якщо б книжка «Man and Boy, или История с продолжением» авторства Тоні Парсонcа не була в мене в списках флешмобу в одній із книжкових груп, то я, скоріше за все, за неї не взялася б. Просто це не моя тема, і зараз я розкажу чому.

Найперше – хочу попередити, що по сюжету буду трішки спойлерити, але ці спойлери все одно є в анотації до книжки, а ще вони(як на мене) прогнозовані і зрозумілі читачу буквально після кількох сторінок читання.

Опубліковано в Відгуки
Вівторок, 14 листопада 2017 18:27

Каріна Рісі - «Кохання, яке мене знайшло»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Я вже писала наскільки скептичне ставлення в мене до романів про кохання. Чи то в кохання я не вірю, чи просто аж занадто ванільно вони його описують. Бувають, звичайно, моменти, коли заманеться чогось романтичного, аж дух захоплює…Тоді поринаю в атмосферу, сповнену романтичних пригод та стосунків (але це відбувається дуже рідко).

Опубліковано в Відгуки
П'ятниця, 15 вересня 2017 06:53

Елізабет Мак-Нілл - "9 ½ тижнів"

 

"Письменники рекомендують..."

 

Рідко маю книжкові розчарування і рідко не дочитую. Певно, тому, що чітко знаю, що хочу прочитати, й переважно впевнена, що обране для читання припаде мені до вподоби.

Опубліковано в Відгуки
Четвер, 02 березня 2017 19:11

Дара Корній - “Щоденник Мавки”

 

"Читачі рекомендують..."

Прекрасний приклад того, як з пересічної історії можна зробити відмінну книгу. Сам по собі сюжет настільки простий, що більше нагадує звичайний лист до жіночого журналу: чоловік покинув дружину з двома дітьми заради коханки. Жінка за тридцять, залишившись сама, без матеріальної підтримки, знайшла в собі сили жити, стала на ноги і навіть змогла знову відкрити своє серце.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 10