Menu

project UBA

Неділя, 01 липня 2018 19:59

Стівен Кінг - "11/22/63"

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Наше життя влаштоване так, щоб хоча б іноді ми замислювались над тим, що відбувається навколо. Зупинились та спробували пригадати, коли востаннє відпочивали, ходили до театру, мріяли, спостерігаючи як сідає сонце. Але, попри ваші особисті плани, в житті відбуваються речі, які повинні відбуватись, все стається так, як має бути. Складається враження, що хтось заздалегідь приготував певний життєвий бланк, в який ти так вправно і без усілякого остраху вписуєш своє ім’я. Думки мої можуть здатись вам досить дотепними і, напевно, шаленими, але ж невже ви жодного разу хоч на хвильку не думали про такі речі?

Опубліковано в Відгуки
Субота, 10 березня 2018 16:37

Дафна дю Морье - «Козёл отпущения»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Наверное, каждому из нас хоть раз в жизни казалось, что он что-то делает не так: либо поступает не так, либо не так живёт. А вот что подразумевается под вот этим глубоким и всепоглощающим «НЕ ТАК», это уже дело каждого. И вот тут-то начинают зарождаться мысли типа «я должен всё изменить, стать другим человеком» или ещё очень распространённое «я должен изменить свою жизнь и начать жить заново». Мы не особо задумываемся насколько много мы просим у высших сил, говоря о том, чтобы изменить свою жизнь и стать другим человеком, ведь для нас это либо пустые слова, либо дурные мысли.

Опубліковано в Відгуки

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Моя Кідрукоманія виявилась для мене надзвичайно складною! По-перше, я не спала цілу добу, по-друге, мені було лячно до дрижаків у колінах (ніколи, повторюю НІКОЛИ не читайте цю книгу вночі), по-третє, я ще більше закохалась у Кідрука (і нехай вибачать мені його «антифанати»), і на останок – в мене з’явилась книжкова депресія – хочу ще таке прочитати (а це вже складно). Тож, у висновку скажу, що книга «Не озирайся і мовчи» пройшла в мене під гаслом «Не зупиняйся і читай».

Опубліковано в Відгуки
П'ятниця, 15 грудня 2017 09:17

Ґіліян Флінн - «Темні кутки»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

ЇЇ звали Ліббі Дей, і їй було сім років, коли вона втратила родину: маму та двох старших сестер. Минуло 25 років, як уві сні… З часу того страшного вбивства родини і до сьогодні Ліббі була повністю впевнена, що вбивця несе своє покарання, що він заслуговує на довічне життя у в’язниці, не зважаючи на те, що це її рідний брат.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 5