Menu

project UBA

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Яркий пример американской классики, где каждый может найти ту микстуру для души, которой так порой не хватает современной литературе. С творчеством Теодора Драйзера я знакома давно, и это был знаменитый роман «Американская трагедия» (название которого говорит само за себя). Но «Дженни Герхард» просто превзошла мои ожидания!

Опубліковано в Відгуки
Середа, 21 березня 2018 17:23

Емілі Бронте - «Грозовий перевал»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Ще древні греки визначали чотири види любові: ерос, що заснований на пристрасті та лише на фізичному потязі; сторге – така собі любов-дружба; філія, що будується на повазі один до одного; агапе – любов, що проявляється своєю безмежною жертовністю. І таких видів любові можна нарахувати значно більше, але головне в іншому – наскільки щасливими можуть бути люди один з одним.

Опубліковано в Відгуки

 

"Письменники рекомендують..."

 

Переглядаючи минулорічну кінопрем’єру "За прірвою у житі", пройнявшись народженням першого роману Джерома Селінджера, а радше становленням самого письменника і його тернистим шляхом у світ Літератури, нарешті дістала із закапелків своєї бібліотечки цю книжку. Хоча прочитати хотіла вже давно, та після перегляду фільму з особливою цікавістю за це взялась.

Опубліковано в Відгуки

 

"Читачі рекомендують..."

 

Таємнича історія Біллі Міллігана  авторства Деніела Кіза неймовірно цікава, а, разом з тим, і неймовірно моторошна книжка.

Опубліковано в Відгуки
Сторінка 1 із 12