Menu

project UBA

Чак Поланік - «Чарівна ти»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Про цю книгу можна сказати багато чого, наприклад, що вона занадто відверта, що вона занадто «брудна», що вона дуже схожа на інші популярні бестселери еротичного змісту, але, особисто мене, ця книга змусила замислитися. Саме так.

Напевно, усі ми помітили, що живемо в еру, коли не дивуєшся розбещеності на екрані, в еру, коли вже не викликають здивування відверті сукні та поведінка.  Але до чого це може призвести? Чи дійсно людиною можна маніпулювати, повернувши їй тваринні інстинкти? А чи зараз нами не маніпулюють? Варто звернути увагу лише на телевізійну рекламу, щоб  це зрозуміти…

Головна героїня Пенні, потрапляє у пастку своїх бажань,  нездійсненних мрій та цікавості, але до чого це призведе?  Чи насправді «володар жінок» Максвелл безсердечний тип, на меті у якого підкорення світу? І чи зможе Пенні подолати те, що живе (в прямому розмінні) в ній та в усіх жінок по всьому світу?

Усі таємниці Поланік розкриє нам аж у фіналі історії, і цей фінал, якщо чесно, мене розчарував…

Так, роман дійсно дуже схожий на «Сутінки» Стефані Маєр та на «50 відтінків сірого» Джеймс, але є між ними одна значуща різниця – контекст.

«…Пенні помітила довжелезну чергу біля крамниці… «Чобіток». Переважно ті самі жінки-покупці, що шаленіли від «Чарівної ти», зараз юрмилися, щоб купити нові стильні черевики…Як на її погляд, черевики були незграбні та потворні… але якась група, що розвивається, захопила ринок. Ті самі жінки по всьому світу перетворювали банальний любовний роман про вампірів у мегабестселер…»

Щодо самого видання від видавництва «Клуб сімейного дозвілля», мені не сподобався переклад, було багато російськомовних слів перекладених на «український маневр», до того ж, не знаю чи це автор так постарався чи то так переклали, але у тексті мені зустрічалося багато «диких» за логікою ситуацій.

Читати Вам цю книгу чи ні – вибір ваш, але пам’ятайте, що коли ви читаєте цей відгук, автор уже потирає руки від задоволення –  він піймав вас на гачок популярної реклами еротичного змісту!

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Четвер, 03 вересня 2015 15:40