Menu

project UBA

Джеймс Бовен - «Вуличний кіт на ім’я Боб»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

«Кожному випадає щаслива нагода — й кожен на неї заслуговує. Ми з Бобом своєї нагоди не змарнували…»

«Привіт усім! Мене звати Боб і я - кіт! Звичайний рудий кіт. Моє життя змінилось відтоді, як я зустрівся з Джеймсом. Нереально проста, але така важлива зустріч стала приводом для нашої дружби»  - саме так міг би описати початок цієї історії рудий кіт на ім’я Боб… Але все сталось трохи інакше, хоча суті це, чесно кажучи, не міняє!

Ця історія сталася в Лондоні, хоч могла трапитися в будь-якому сучасному великому місті. Це був звичайний день, такий, коли прокинувшись зранку розумієш, що нічого не станеться. У вас буває таке? Джеймс зустрів на сходах звичайного рудого кота, а може це кіт його зустрів, хто зна? Тож, з цього моменту, коли їх погляди знайшли один одного, почалась історія справжньої дружби. Але на той час ніхто з них про це не здогадувався. Життя Джеймса було «занадто» сірим, хоча той час, коли він був на героїні, значно «прикрасив» звичний його плин. Отож можна сказати, що життя наркоманів, в якомусь сенсі, має інше емоційне навантаження, ніж життя звичайних законослухняних громадян.

Цей факт важливий, але не аж настільки… В житті бувають зустрічі, які ніби заплановані вже давно десь на небесах, бо мають змінити все. Відразу пригадалась історія з фільму «Хатіко», коли професор університету сказав Річардові Гіру про те, що невідомо хто кого зустрів: професор собаку чи вона його. Різні речі, правда ж?

Тож, коли Джеймс врятував рудого пухнастика від голодної та самотньої смерті, той, у свою чергу, врятував його. Коли в житті з’являється щось, заради чого ти кожен день прокидаєшся та йдеш на роботу або в справах, це вже не марно прожитий день. Робота та спільне проживання зробили Джеймса та Боба надзвичайно близькими. Ця книга заснована на реальних подіях, хочете вірте, хочете ні… На сьогоднішній день вона стала світовим бестселером. У цієї книги є продовження – надихаючі історії про дружбу, сповнені добра та ніжності. І всі вони, як ви вже мали б здогадатись, про Боба та Джеймса.

Це історія про життя… Рекомендую для прочитання, особливо тим, кому зараз дуже самотньо.

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

 Текст писала Дар'я Яцкевич,

бібліотекар бібліотеки-філіала для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

Останнє редагування Субота, 07 жовтня 2017 19:28