Menu

project UBA

Джером Клапка Джером - «Троє на чотирьох колесах» («Троє на бумелі»)

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

У цій повісті головні герої постають перед нами уже сімейними людьми (майже усі головні герої),  у них є діти, дружини, сімейні обов’язки і… втома та  нудьга за пригодами… І ось вони вирішили «відправити» себе на відпочинок, а точніше у подорож.

Якщо ви подумали, що наші товариші будуть подорожувати на авто, як було подумала я, то ви помиляєтеся, цього разу вони обрали велосипеди.  Я була здивована! Так, Джей, Гарріс та Джордж легких шляхів не шукають! Проте, мені було шкода, що у цій частині не було Монморенсі… Погодьтеся, собака додавав повісті колориту та безпосередності.

З цієї книги я дізналася про Німеччину набагато більше ніж якби читала якийсь путівник, а про менталітет німців тим більш «…это большое удобство в Германии: здесь каждый вид дурного поведения имеет определенный денежный эквивалент; сотворив какую-нибудь глупость, вам не приходится проводить бессонную ночь… размышляя о том, что с вами за это будет….здесь все оценено заранее: вы можете выложить на стол все наличные деньги, открыть «полицейский регламент» и составить программу целого вечера из развлечений разнообразной стоимости…»

Отже, Джером, як завжди, пише точно, влучно, саркастично, надзвичайно смішно і, головне – правдиво.

А ще – я закохалася в англійський гумор!

Ця повість (а ще, звісно, повість «Троє не рахуючи пса») –  це насолода для душі та очей, відрада для серця; ця повість – це дійсно шедевр гумору!

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Четвер, 20 серпня 2015 12:57