Menu

project UBA

Джоан Роулінг - «Гаррі Поттер»

 

"Рекомендують діти..."

 

 «Чому, що б не сталося, ви троє завжди поруч?»

Людське життя іноді буває доволі сірим та буденним. Часом, хочеться додати у нього нових емоцій, кольорів, можливо, пригод. Тоді, ми вирішуємо починати життя з чистого аркуша. Але не завжди це виходить – або немає можливості, або просто не виходить з першого разу, і ми кидаємо цю справу.

Але, знаєте, що може надати нашому життю нових емоцій? Книги. Їх створюють справжні чарівники – письменники. Для нас, дітей, дуже важливо у щось вірити. Поки ми маленькі, батьки розповідають нам казки про Діда Мороза та Снігуроньку, про святого Миколая, про Зубну Фею. Поки ми маленькі, ми у це свято віримо, адже це не тільки розвиває нас, а й дає нам зрозуміти, що у світі є добро.

Діти дорослішають. З часом, вони перестають вірити в усіх цих казкових героїв, що залишили у їх пам’яті яскравий слід. Ми знайомимося з новими майбутніми друзями – книгами. Саме вони нам дарують цю частку магії, а, можливо, і допомагають нам змінюватися на краще, вчать бути дорослими.

У мене також є книга, яка навчила мене тому, чого не вивчають у школі – Джоан Роулінг «Гаррі Поттер». Я прочитала її, коли вона ще складалася з семи частин, та нещодавно була опублікована нова, восьма книга, тому, дуже чекаю на її появу у міських бібліотеках.

Ніколи не думала, що книга може настільки запасти у душу. Стільки емоцій, переживань, пригод в одній історії.

«Чому, що б не сталося, ви троє завжди поруч?» - це слова з фільму, але вони дуже добре характеризують головних героїв роману. Двоє хлопців та дівчина, яких називають «Золотим тріо» ніколи не кидають один одного у біді. Вони є справжнім прикладом для наших сучасних дітей, або ж навіть і для дорослих. Їхня історія дружби доводить, що навіть за найскладніших часів ми повинні бути разом – тоді ми переможемо.

«Золоте тріо» навчило мене цінувати дружбу, бути сміливою та впевненою, відважною. Вони навчили мене простіше і яскравіше дивитись на життя.

Я хочу подякувати наймогутнішій чарівниці Джоан Роулінг, що подарувала не тільки мені, а й мільйонам дітей та дорослих історію про Хлопчика-Що-Вижив.

Дякую, за те, що навчила мене вірити у чудеса.

 

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Тетяна Момот

читач бібліотеки-філіалу для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

 

 

 

 

Останнє редагування Четвер, 22 грудня 2016 10:13