Menu

project UBA

Джоджо Мойес - «Корабель наречених»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Джоджо Мойес – мій автор - «попутник». Їі книжки ідеальні для читання в дорозі, або для зняття загального життєвого стресу. Нормальні люди беруть на сесію шпаргалки, а я завантажую Мойес на планшет. В чому секрет її популярності? Звичайну історію кохання автор вміє подати елегантно.  

Книга «Корабель наречених» заснована на реальних  подіях, автор навіть використовує цитати свідків подій та дослідників. Під час Другої світової війни англійські військові служили на різних континентах. Звичайно, багато хто одружився з іноземками. По закінченню війни потрібно було транспортувати тисячі наречених до місця проживання чоловіків. Таким чином, на військовому авіаносці «Вікторія» було організовано доставку молодих дружин. Ви уявляєте, що буде, якщо протягом 6 тижнів перевозити на військовому кораблі, напханому втомленими війною матросами, 650 місіс віком від 16 років? Капітан навіть у страшному сні не уявляв, що таким буде останній рейс його «старенької Вік».

В центрі подій четверо австралійських дівчат, яких поселили в одну каюту: «дуже вагітна» «пацанка» Маргарет, трохи зарозуміла «золота молодь» Евіс, 16 - річна неприкаяна Джин і педантична медсестра Френсіс.  Вони б ніколи не зустрілися в реальному житті. По ходу сюжету ми дізнаємось історію кожної з вимушених сусідок. Одна з них взагалі здивує, бо люди не завжди ті, за кого себе видають. В цьому романі ви знайдете захоплюючий сюжет, викладений декількома особами, цікаві подробиці повоєнного життя. Звичайно, як і в будь-якому жіночому романі там будуть сентименти, незвичні повороти, таємниці й романтичний незнайомець.  

Рекомендовано читати усім, хто потребує якісної прози для відпочинку.

  Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

  

текст писала Крамарєва Юлія,

завідуюча відділом соціокультурної діяльності

Полтавської обласної наукової універсальної бібліотеки

ім. І.П. Котляревського.

Останнє редагування Понеділок, 27 липня 2015 08:08