Menu

project UBA

Джон Грин - “Виноваты звезды”_2

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Недавно до списку моїх улюблених книг додалася книга Джона Майкла Гріна "Винні зірки". Це історія про підлітків, хворих на рак. Але не думайте, що ця книжка надто сумна і жаліслива... Навпаки, вона дуже життєствердна, тут є досить гумору й легкості. Книга вчить любити світ, радіти життю, цінувати кожну хвилину, йти до мрії, а головне - завжди залишати в своєму серці місце для кохання.

Хоч зазвичай я люблю уявляти себе на місці головної героїні, а тут, із зрозумілих причин, цього робити не хотілося та все одно твір не втратив своєї яскравості. Героїв цієї книги я сприймала як близьких друзів, раділа з ними і співпереживала їм. Історія кожного з них зачепила за душу.

Незважаючи на свою важку недугу, усі вони неймовірно сильні духом. Вони підтримують одне одного, роблять все, щоб здійснити свої заповітні мрії, закохуються і безмежно сподіваються зустріти завтрашній день.

Гадаю, ця книга нікого не може залишити байдужим. А ще - книгу можна розібрати на цитати, настільки майстерно вона написана. Перегорнула останню сторінку і стало сумно. Книга змусила задуматися над своїм життям. І все-таки, хотілося, щоб кінцівка була дещо іншою...

Але ж "світ не фабрика по виконанню бажань!" І хто ж в цьому винен? Винні зірки...

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

текст писала Поліщук Олеся,

бібліотекар бібліотеки-філії с. Багатківці

Теребовлянської ЦБС,

Тернопільської області

Останнє редагування Понеділок, 20 квітня 2015 13:00