Menu

project UBA

Еленора Валкур - «По Праву Дара та Крові» Книга 1

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Хочу чесно зізнатися, що жанр фентезі не дуже люблю, тому, коли ця книга «попалася мені на очі», я не була впевнена в тому, чи зможу її прочитати. Як бачите – змогла і більше того, читала я її із задоволенням, а тому обов'язково візьмуся до читання другої книги, тому що дуже хочу дізнатися чи змогли головні герої скинути з трону некромантів, щоб його зайняла істинна спадкоємиця ростонского престолу по Праву Дара і Крові.

Що ж у цій книзі є такого, що змогло мене «перетягти» на бік даного жанру? У цій книзі є все! Навіть якщо ви не прихильник фентезі, вам однозначно сподобається ця книга. У ній, присутній дивовижний гумор, чітко прописаний кожен головний герой, мова проста і зрозуміла, а ще (що особливо сподобатися дівчатам) тут є дуже «мила» любовна лінія, яка не залишить байдужим, навіть самого «черствого» до такого сюжетному повороту, читача.

Розповідь ведеться від головної героїні роману –  Мії Погорельскої  (вона ж королева Ясмія Вінток Ростон), яка навчається на факультеті цілительства, а ночами удосконалює свої магічні навички. Чому вона приховує своє походження і живе під іншим ім'ям? Відповідь проста: вона змушена це робити, щоб залишатися живою.

У Мії є краща (і єдина) подруга Дасма, а ще вона закохана в принца Естана, але чи кохання це? «...Коли ви разом ти губишся, тебе кидає в жар, трясе, як у лихоманці. Ти не бачиш його недоліків... Так?... Це не любов!... Це просто закоханість... А любов інше. Вона може вповзти в душу непомітно. Ти і знати не будеш, що вона вже там, поки раптом не усвідомиш, не зрозумієш, що пропала... Що без нього ти як без частини душі. Що його недоліки - це його особливості... ». Чи є принц Естан такою людиною?

На перший погляд, роман може здатися не серйозним і примітивним, але це не так. Я була вражена мужністю юної дівчини, яка заради свого народу (невинних людей) вплуталася в страшну боротьбу між силами «добра» і «зла»  – «...вдасться вигнати некромантів з Ростона – і війни в Тальсску не буде...». Безсумнівно,  у Мії є, чому повчиться!

Якщо ви думаєте, що я «вже розкрила усі карти», і книгу читати вже буде не цікаво, але повірте мені, автор в «своєму рукаві» припас стільки всього, що я здивована, як всі ці події змогли «поміститися» на 230 сторінках, не зробивши роман сумбурним, а навпаки – цікавим і захоплюючим!

Так що,  якщо Вам цікаві транспортні портали, портали голосового зв'язку, інтриги, таємниці (що супроводжують роман з першої сторінки), а також неповторний світ магії – ця книга буде вам до душі! Ну, а якщо ви в жанрі фентезі новачок (такий же, як і я)  –  цей роман стане кращим «путівником» по неосвоєній «території»!

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Четвер, 10 вересня 2015 12:45