Menu

project UBA

Еріх Распе - «Пригоди барона Мюнхаузена»

 

"Рекомендують діти..."

 

Як гадаєте, чи є на світі людина, яка за все своє життя жодного разу не збрехала? Ні? Дарма так вважаєте.

Як прикро це не звучить, але у наш час брехні у світі по самісінькі ботфорти. Часом здається, люди іноді настільки можуть забрехатися, що самі не відрізнять правду від брехні. І це є проблемою нашого суспільства.

На допомогу приходять вони – книги, що вкотре доводять нам нашу неправоту. Особисто мені книги довели, що є у світі люди, які постійно говорять правду. А точніше, така людина колись жила на світі. Це нам доводить книга німецького письменника Еріха Распе - «Пригоди барона Мюнхаузена».

Ви колись зустрічали людину, яку проковтнула величезна рибина, а вона (людина) вибралася звідти цілою та неушкодженою? А людину, що бачила оленя (до речі, моя улюблена історія), із справжнім деревом на голові? «Брехня, такого не буває!» - скажете ви. «Ще й як буває» - усміхнеться і відповість вам маленький дідок з довгим носом.

Ось, що я хочу сказати: навіть якщо ви ніколи в житті не зустрічали людину, яка весь час говорить правду, це не означає, що таких людей немає. Ви просто не читали «Пригоди барона Мюнхаузена». От там-то і руйнуються усі стереотипи.

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Тетяна Момот

читач бібліотеки-філіалу для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

 

 

 

 

Останнє редагування Четвер, 22 грудня 2016 10:14