Menu

project UBA

Гаська Шиян - “Hunt, Doctor, Hunt”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Гарна обкладинка і заворожуюча назва ще не запорука успіху...

Коли я прочитав твір А. Кокотюхи "Осінній сезон смертей", мені одразу захотілося чогось нового і такого ж гарного. Тоді на очі і потрапила ця книга. Прочитавши опис і один із уривків - одразу захотілося її придбати. Також сподобалася обкладинка і сама назва, та і Гаська Шиян - сучасна українська письменниця. Замовив і з нетерпінням чекав той день, коли вона прийде. Отримавши, відразу кинувся читати, чесно кажучи із великим сподіванням на те, що даний роман буде не гіршим, ніж попередній твір прочитаний мною ( роман А. Кокотюхи). 
І ось, що я скажу…

Тричі починав читати дану книгу, і тричі відкладав її прочитавши буквально 5-10 сторінок. Я ніяк не міг спіймати тієї ниточки сенсу і хоча б якоїсь логіки. Здається, що роман - це спроба створити "потік свідомості", розповісти про проблеми які турбують. Але Гасьці, ой як далеко до Джеймса Джойса, адже його есе "Джакомо Джойс" - це один із найкращих зразків малої модерністської прози.

Чи пораджу я цю книгу комусь для прочитання - думаю ні. Якщо ви прочитали майже все, і хочете прочитати дану книгу, то краще візьміть до рук збірку із українськими казками, яка безумовно не залишить вас байдужою і викличе більше емоцій, ніж роман "Hunt, Doctor, Hunt".

P.S. Згадавши Джеймса Джойса, згадаю і знамениту фразу.

«Любиш мене, люби й мою парасольку»

 

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писав Вадим Остапук,

м. Київ

Останнє редагування Середа, 02 березня 2016 14:35