Menu

project UBA

Гілліан Флінн - «Гострі предмети»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Це перша книга Гілліан Флінн. Перша, як і третя книга, мене зачарувала! Як на мене, вона просто чудова!

Якісь дивні відносини у мене склалися з її книгами, зазвичай, у  перших своїх книгах автор «бере розгон» і я була цілком впевнена, що мене саме це й чекає, а тут відразу вибух… хоча трапляється й таке.

Ця книга тримає у напруженні від першої сторінки і до останньої. Вперше я не зосереджувалася на поведінці та звичках головної героїні – друзі, вони там оправдані на 100%!

Каміллі вдалося втекти, вона встигла, частково вона врятувалася завдяки своєму норовливому характеру та дикуватій вдачі, чого не скажеш про її молодшу сестру, яка приймала смерть із рідних рук з вдячністю. Сьогодні уже дві тринадцятирічні дівчинки загинуло, їх знайшли із вирваними зубами, але доглянутими та з нафарбованими нігтями! Під загрозою Емма – зведена сестра Камілли, тринадцятирічна дівчинка-лідер та яскрава особистість. Камілла повинна її врятувати заради померлої сестри! Але чи знає вона від кого рятує Емму?

Чи чули ви щось про хворобу, що має назву «синдром Мюнхаузена»? Мені, напевно, вперше, було страшно читати про материнську любов та увагу, про упередженість та «дитячу» безпосередність. Я з іншого боку відкрила для себе підлітковий вік і була шокована від їх «забав»!

Флінн мене вразила! Покорила! Хоч я й здогадалася хто вбивця (частково) на 102 сторінці історії, але на тааакий фінал я аж ніяк не розраховувала!

Що я можу сказати – чекаю з нетерпінням на чергову книгу цього автора!

 

Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Олена Горобець,

м. Київ

Останнє редагування Субота, 16 січня 2016 10:55