Menu

project UBA

Гілліан Флінн - «Зникла»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Є такі книги,  які прочитав – та й забув, а є такі, які потрапляють глибоко в читацьку душу, губляться там, але в усьому організмі залишають  свій присмак – роман Гілліан Флінн саме такий.

Розпочавши читати цю книгу, я побоювалася розчарування, адже однойменний фільм мені дуже сподобався і я не хотіла псувати свої враження розбіжностями сюжету та образів, але автор цього не допустила!

Отже, про що книга?

Уявіть собі ідеальну сімейну пару – Нік та Еммі – успішні, розумні, веселі. У нього чарівна посмішка, яка зводить з розуму усіх жінок,  в неї ідеальне усе – від кінчиків волосся до кінчиків нігтів на ногах, вона – Неймовірна Еммі. Наближається їх п’ята річниця шлюбу. Що трапилося за п’ять років сумісного життя? Спад економіки,  звільнення з роботи, переїзд з великого міста в провінцію, зрада. Вони ненавидять одне одного. Чи то може у них такий різновид кохання?

Напевно, ні для кого не секрет, що жінки більш жорстокіші ніж чоловіки,  жіноцтво більш витонченіше … в усьому… Еммі не виключення.

П’ята річниця шлюбу закінчується для Ніка кошмаром – його звинувачують у вбивстві власної дружини. Невже ненависть досягла апогею? У своєму щоденнику Еммі пише про страх перед власним чоловіком. Невже її побоювання реалізувалися?

Роман неймовірним чином передає нам усі переживання головних героїв, ми їх відчуваємо. Під час читання цього трилеру, у мене склалося враження, що увесь мій будинок перебуває під владою слів із книги, і це було казково.

Знаєте, книга досить повчальна, як для чоловіків, так і для жінок. Вона нас навчає, берегти те, що ми маємо, цінувати одне одного та не втрачати інтересу протягом багатьох років до «гри», яка має назву «Шлюб»…

         Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Понеділок, 12 жовтня 2015 10:01