Menu

project UBA

Катаріна Бівальд - «Дай їм шанс»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Спочатку мені сподобалася обкладинка, потім сподобалася анотація, а коли я відкрила книгу і почала її читати, я остаточно закохалася!

Ця книга ідеальна для осіннього читання! Вона некваплива (але й не нудна!), вона спокійна, вона атмосферна.

Головна героїня роману – Сара приїжджає у малесеньке містечко Броукенвіл (всього там проживає 637 людей) штату Айова, побачитися зі своєю подругою по листуванні Емі. Незважаючи на велику різницю у віці – 37 років, жінки  знайшли спільну мову – книги. «…Дома у Сари було майже 2000 книг. 2000 книг і троє друзів. Якщо, звісно, колишніх друзів із книжкового магазину можна назвати друзями…»

Сара віддає перевагу книгам, а не реальному життю, адже у книзі, майже завжди щасливий кінець, у книзі поганців завжди наказують, книги багатші на події ніж реальність.

Приїхавши до Броукенвілу вона дізнається, що її подруга Емі померла «…похорони хоч якась подія у цьому містечку…»

Залишившись одна в чужому будинку Сара вирішує діяти! І ви ніколи не дізнаєтеся, що придумала Сара та що приготували для неї жителі Броукенвілу! Я була вражена!

Ця книга стала для мене своєрідним путівником у світі книг, читаючи роман, у мене склалося враження, що я знайшла «рідну душу».

Чи зможе містечко Броукенвіл доказати Сарі, що реальне життя  не таке вже й погане? Чи перестане Сара ховатися за книжкові обкладинки від людей?

Кожна сторінка цієї книги – це насолода! Читаючи історію – ти відпочиваєш! На мою думку, звання світового бестселеру книга отримала заслужено і кожен книголюб її повинен прочитати!

«…Відчуваєш? Аромат нових книг. Нових пригод. Нових друзів, з якими тобі випав шанс познайомитися. Втеча від реальності. Чарівних світів…»

Знайомо? Тоді ця книга для Вас!

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Субота, 12 вересня 2015 11:25