Menu

project UBA

Кевін Леман - “7 речей, про які він вам ніколи не розповість”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Чи добре ми знаємо чоловіків? Можливо вони те саме думають і про нас? Наскільки добре вони нас знають, стверджуючи при цьому, що жінка – відкрита книга… з вищої математики китайською мовою (не думаю, що все так складно, але варто замислитись). Одразу в око впадає цікава ілюстрація до книги (прошу звернути вашу увагу!).

Отож, поговоримо ми зараз про книгу, яка на думку самого автора, повинна стати вашим поводирем у чоловічому світі, книгу, що відкриє нам очі на поведінку  наших любих чоловіків. А точніше трошки відчинить нам двері у внутрішній чоловічий світ.

У жінки постає безліч питань:

Чому чоловік дратується, замикається і перестає розмовляти?

Що може перетворити його в "шляхетного лицаря", уважного співрозмовника, активного помічника по будинку, турботливого батька сімейства і палкого коханого?

Як завоювати брутальне чоловіче серце?

Доктор Кевін Леман дає нам, жінкам, практичні поради, як стати величезною частиною життя чоловіка, його думок та вчинків. Хочу вам сказати, що мені, як і більшості емансипованих жінок, подібні поради були, м’яко кажучи, до одного місця (і це, м’яко кажучи!). Справа в тому, що ідея поважати в чоловікові (вашому чоловікові, батькові ваших дітей) маленького хлопчика (бо, як зауважує автор така маленька дитина живе абсолютно в кожному представникові чоловічої статі) для мене була аж ЗАНАДТО (а, що занадто, то недобре). І таких речей тут багацько! Ви ж мене розумієте? Принаймні, я сподіваюсь на це!

Розуміння, повага, кохання, пестощі, ніжність, відвертість до ваших чоловіків – цьому вчить нас книга. "Вам потрібно зрозуміти лише кілька простих істин, - вважає доктор Леман, - і тоді ваш чоловік зробить все, щоб порадувати вас". І лише після розуміння вами цих «простих» істин та віднайдення потрібного шляху до чоловічого «тендітного» серця, ви станете його королевою, його єдиною обраницею на все життя (хоча, зауважте, про моногамію тут й слова не сказано).

Книга сповнена християнських законів, що супроводжують усе життя сімейних пар. До речі, кілька цікавих моментів просто змушують замислитись над тим, якою ж насправді є важкою робота над укріпленням та збереженням родини. Я, чесно кажучи, навіть не думала про це раніше (а варто було б).

Ця книга все ж відкрила мені прості істини, точніше пояснила дещо, що я розуміла десь на підсвідомому рівні, але просто намагалась про це не думати. Багато думок дійсно виявились корисними. І мені, яка, в принципі, завжди була за емансипацію жінки в сучасному світі (нехай пробачать мені решта жінок, що зараз в чарівній жіночій білизні з біфштексом на вечерю покірно чекають свого короля), книга все ж сподобалась!

Книга "Сім речей, про які він вам ніколи не розповість" відкриє вам шлях до серця чоловіка (якщо ви, звичайно, вірите в це).

А для тих, хто не в курсі: доктор Кевін Леман - постійний учасник популярних телепрограм. Поради та рекомендації доктора Лемана допомагають жінкам побудувати у своєму житті ті взаємини, про які вони мріють і яких, безсумнівно, заслуговують.

 

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

 Текст писала Дар'я Яцкевич,

бібліотекар бібліотеки-філіала для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

Останнє редагування Неділя, 24 грудня 2017 15:21