Menu

project UBA

Лия Щеглова - “Ангелы приходят ночью”

 

Не "Бібліотекарі рекомендують..."

 

Цю книжку я прочитала через її авторку. Так-так, спільнота «Буккросинг. Книга в тренді» настільки заінтригувала мене Лією Щегловою, що я навіть взялася почитати нелюбимий мною жанр “жіночого/любовного/сентиментального роману☺”

Маю трохи змішані враження від прочитаного, бо вже якось так в мене склалося, що любовні романи не любляться мені як такі взагалі. Знаю, що серед них є багато хороших книг (от як ця), але маю я до них якесь упереджене необґрунтоване ставлення і все тут…

Проте, в моїй книжечці «рецептів доброго настрою» є один такий, що «деколи варто зробити щось таке, чого сама від себе не очікуєш». І знаєте, неочікувано для себе я таки прочитала любовний роман, і дуже навіть неочікувано для себе він мені сподобався!

О, головні герої викликали в мене цілу бурю емоцій! Головного героя я разів надцять хотіла вдушити за його безтактовність і наглючість, але головна героїня зробила краще – вилила на нього горнятко кави, і я була страх як задоволена з цього!

Але і головну героїню хотілося взяти за плечі і добре потрясти – не можна так багато думати, так багато розмірковувати над почуттями і подіями не дуже давно минулими, «обсмоктувати» події дуже давно минулі, а ще з такою віслючою впертістю за них триматися! Навіть жінці, навіть дуже вольовій і сильній жінці! Але так як головна героїня уявлялася мені значно вищою за мене, тому вхопити за плечі і добре її потрясти  мені не вдалося навіть в моїй скаженій уяві.

А загалом, книжка читається дуже легко і швидко, я би таку взяла почитати в дорогу.

Сюжет розповідати не буду, це просто добра життєва історія кохання з краплинкою містичного і ангельського, бо ж ангели теж люди і теж хочуть кохати та бути коханими, а що не правда?  

Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 Відгук надано у рамках "Читацької Спартакіади", ініційованої Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації

 

текст писала Юлія Слабак,

блогер,

м. Левіце, Словаччина

 

Останнє редагування П'ятниця, 24 квітня 2015 13:51