Menu

project UBA

«Львів. Кава. Любов»

 

"Письменники рекомендують..."

 

Чим ще рятуватися від сірості за вікном і, відповідно, прикро-сірого настрою, як не чимось гарним, теплим і затишним? Як-от книжкою на кшталт «Львів. Кава. Любов».

Скажу відверто: із десяти мені припали до душі лише п’ять оповідань. Зате які то п’ять оповідання! Вони варті цілої книжки, дуже мене порадували. Різні, кожне по-своєму, як і авторки. Пристрасно-чуттєві, містично-загадкові, сумовито-романтичні і просто гарні. Прочитала їх з великим задоволенням. Інші п’ять – зізнаюсь, мусила прогорнути, не зачепили, не захопили.

Може, в мене просто немає досвіду читання збірок різних авторів. А може, тому, що накинулась на книгу з бажанням швидко прочитати її «запоєм», а потрібно було – неспішно, смакуючи кожне оповідання й роблячи перерву на каву й заодно перелаштовуючись на кожного наступного автора. Тож, мабуть, насправді всі оповідання чудові, й кожний знайде в них щось для себе. Мабуть, ще повернусь до цієї книги – перечитаю вподобані й спробую таки прочитати непрочитані.

Окреме пошанування – оформленню книги: дуже гарне, кавово-шоколадне. І навіть шрифт у книзі – шоколадного кольору. Читати й навіть просто тримати в руках - надзвичайно приємно.

Читати всім, закоханим у Львів, каву й, звісно, тим, хто потребує чогось приємного й затишного в цю, не надто затишну, пору.

         Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Алла Рогашко
м. Рівне

Останнє редагування Вівторок, 15 грудня 2015 12:23