Menu

project UBA

Люсі-Мод Монтгомері - “Енн із Інглсайду”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Це шоста книга про мою Енн, в якій вона уже щаслива матір шістьох чудових дітлахів.

Кожен день для Енн – це нова, цікава, непередбачувана історія, в якій головними героями є її дітки.

Ця книга – це гімн материнству. Справді, це не гучні слова, читаючи цю книгу, мені захотілося стати матір’ю.

Разом з Енн я пережила ностальгічну зустріч з Діаною, яка, бідненька, так комплексує із-за своїх лишніх кілограмчиків, але не має змоги відмовитись від смачних тортиків! Я була в неймовірному захваті від того як розмовляє маленька Рілла! Я плакала разом із Джемом коли помер його Хитрик…

Енн, як справжня леді, стежить за модою, веде великосвітські бесіди, зустрічається з друзями, кохає Гілберта та обожнює своїх мрійливих дітлахів.

Енн чудово розуміє, що такої весни (осені, літа, зими) уже не буде, адже з кожним роком,  вона стає старша, досвідченіша, а її малесенькі діти уже зовсім скоро виростуть та залишать рідний  Інглсайд.

Як мені було радісно, читаючи останні сторінки роману, що почуття Гілберта до Енн такі ж самі як і в день їхнього весілля і як мені було смішно співставляти ревнощі Енн та слова Гілберта (хто читав роман, той мене зрозуміє, а хто ще не читав – швиденько надолужуйте!)

Знаєте, книг цієї серії усього вісім, і читаючи уже шосту книгу такої близької мені історії, я страшуся подій останньої книги про Енн…адже я її знаю з малечку… вона для мене залишилася таким же вигадливим дівчиськом… Для мене вона досі Енн Ширлі…

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Понеділок, 20 липня 2015 10:47