Menu

project UBA

Макс Кідрук - "Бот. Гуаякільський парадокс"

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Можливо, ми потрапляємо в пекло

не за ті вчинки, які зробили.

Можливо, ми потрапляємо в пекло

за вчинки, які не зробили.

За справи, які не довели до кінця.

Чак Поланік

Після книги «Жорстоке небо»  в мене виникло дивне відчуття, скоріше потреба припинити читати книги Макса Кідрука. Можливо, річ в тому, що остання книга вже не викликала в мене потрібних читачеві емоцій, а можливо й те, що, як то кажуть, начиталась… Але, хочеться сказати, що перша частина роману «Бот» мене вразила…Такий треш… Не бачила перешкод для прочитання сиквелу. Тож, сподіваючись на подібні враження, я взялась до прочитання.

Отже… Початок 2015… Еквадор… Пройшло 5 років з моменту припинення страшних подій в пустелі Атакама. Герої продовжують жити своїм життям, але їх життя вже зовсім не те… Те, що сталось тоді в «долині смерті» вже ніколи не зникне з пам’яті, і не існує жодного дня, коли в голові не виринають, як страшні сни, думки про тих хлопчаків-підлітків…

В місті  Пуєрто-Лопес починають відбуватися дуже не зрозуміли та страшні речі. Невідомий вірус охопив усе містечко… Повне божевілля поширюється і  вже не залишається жодної надії на поліпшення ситуації. Колишній програміст, киянин Тимур Коршак, найманець Хедхантер та психіатр Лаура Дюпре вирушають до Еквадору на пошуки відповідей, адже вони здогадуються про справжню причину подій.

Продовження «Бот» є достатньо лінійною розповіддю про події. Звичайна манера інтригувати залишається протягом всього роману. Але, я б сказала, що ця частина є своєрідним переходом до останнього і заключного роману,  (який, до речі, в планах у Кідрука). Справа в тому, що грандіозного сюжету з стрімким та непередбаченим розвитком подій ми вже не спостерігаємо, ми просто продовжуємо рухатись у напрямку відповідей. І після прочитання розумієш, що це ще не кінець… Є щось незавершене у ньому, але це й не дивно. Отож, поціновувачі творчості відомого українського письменника, читайте та робіть свої висновки. Ну а я, в свою чергу, не припиняю роботу над вивченням творчості автора.

 

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

 Текст писала Дар'я Яцкевич,

бібліотекар бібліотеки-філіала для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

Останнє редагування Четвер, 01 грудня 2016 06:49