Menu

project UBA

Макс Кідрук - “Твердиня”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Не буду сперечатися з тими, хто скаже, що я захопилася Максом Кідруком. Це дійсно так. Не зупиняючись, я почала підкоряти нову книгу. «Твердиня»… А мене підкорив вже буктрейлер на цю книгу. Якщо книга дійсно захоплююча, мені вдається і за сніданком почитати, і на вечерю залишити! Так відбулось і тепер. Ідея роману просто захопила у полон. Пригоди, небезпека, напруження повністю пронизують сюжет. На цьому не зупинюсь. Стала у чергу на ще одну книгу Макса Кідрука.

Ну а тепер про головне. П’ятеро друзів довго ламали голови, куди ж їм податися на канікули. Все було б просто чудово, вирушили б десь на курорт та й відпочили. Але життя складається не так, як ми того прагнемо. Одне знайомство серйозно змінило всі плани на майбутню поїздку. Правду говорять, ніколи не  розмовляй з незнайомцями, а ось про те, щоб усерйоз сприймати поради абсолютно чужих людей, взагалі краще мовчати. Друзі вирішують поїхати на пошуки загубленого міста Паїтіті, місто інків. Нікому навіть не втямки, до чого може призвести їхня подорож, бо ж ніхто з них навіть не здогадується, що звідти ніхто ніколи не повертався…принаймні живим. Шалена спека Перу, табірні умови, невідома місцевість та ще й жах тутешніх жителів. У пошуках таємничого міста герої загубили самі себе…

За статистикою досліджень психологів, людина, що опиняється в скрутних умовах, що загрожує її життю, може кардинально змінитися, може втратити свою людяність. В таких от умовах опинилися найкращі друзі. Що станеться із ними в пекельних джунглях? Чи зможе дружба допомогти їм у скрутні хвилини? Чи вдасться їм повернутися звідти… живими?

Ці та багато інших запитань я ставила собі протягом усієї книги. І повірте мені, навіть не могла  підозрювати, чим закінчиться ця їх «чудова» літня подорож. Читається на одному диханні. Захоплює з перших сторінок. Мова твору проста і різнобарвна, дійсно яскравий приклад сучасної української літератури. Макс Кідрук має особливу манеру створювати інтригу, особливо це помітно, коли знайомишся з декількома його творами. І це дійсно класно. Для закоханих у пригоди, для поціновувачів загадок та таємниць, для любителів екстриму.

Бібліотекарі рекомендують!

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

 Текст писала Дарья Яцкевич,

библиотекарь библиотеки-филиала для юношества

ЦБС для взрослых г. Николаева

Останнє редагування Понеділок, 31 серпня 2015 15:18