Menu

project UBA

Ніколас Спаркс - "Записник"

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Це не любовний роман, це неперевершений роман про кохання.

«Записник. Сторінки нашого кохання»— дебютний твір (1996) відомого на весь світ американського романіста, перекладений більш ніж 50-ма мовами. Історія першого кохання посіла перші позиції рейтингу газети New York Times вже у перший тиждень продажу, увійшла в список кращих книг за версією Better reading. У 2004 році зворушлива оповідь стала основою сценарію кінострічки під однойменною назвою Щоденник пам’яті»

Ооо, я щоразу закохуюсь в твори створені Ніколасом Спарксом – він мій кумир. Прочитавши книгу я усвідомила причину, по якій саме цей його роман вважається найбільш продаваним. Адже, це одна з тих книг від яких я не могла відірватися.

Це роман про Кохання, яке тривало з першого погляду до останнього подиху. Він і Вона походили з різних прошарків суспільства, але ні воля батьків, ні Друга світова, ні перспективний наречений не завадили їхньому почуттю.

Я люблю читати про любов, можливо, тому що її не так легко знайти в житті або тому що, читати любовні романи - це як серіал дивитися: мізки відключаються і просто відпочивають.

Власне, це своєрідний роман дорослішання, де душі героїв проходять через випробування фінансовим становищем і любов'ю.Стільки ніжності, вірності, стільки мужності прийняти правильне рішення, довіритися своєму серцю, не піти на поводу у батьків, у суспільства. Як часто нам не вистачає саме цього для щастя. Я захоплююся жінками, які слідують покликом серця, але я також люблю жінок, які приймають рішення в ім'я своїх близьких. Ці якості автор уособлює у головну героїню Еллі.

Є моменти, читаючи які неможливо не усміхнутися, але є й такі, коли на очі набігають сльози. Книга сильна. Цілісна. Атмосферна. Перечитуючи постійно знаходиш щось нове, згаяне в минулий раз. Після прочитання, вирішила переглянути фільм. Зазвичай, так і роблю, спочатку читаю книгу, а потім вже дивлюсь фільм в якості ілюстрації, так би мовити. Іноді буває, що після книги фільм здається невдалим, так було і в цьому випадку.  Книга виявилась набагато докладніша, цікавіша, а в деяких випадках логічніша.

Цей твір не стільки про любов, стільки про вміння кохати. Знайти любов - велика удача, неважливо в якому віці.

Роман легко читається і сприймається. Усім раджу прочитати цю зворушливу історію справжнього кохання!

  

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Вечернюк Тетяна,

бібліотекар бібліотеки-філії с. Богдан

Рахівської ЦБС,

Закарпатської області

Останнє редагування Четвер, 19 січня 2017 16:31