Menu

project UBA

Ніна Фіалко - “Хочу в Тарасюківку”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Новий роман тернопільської письменниці Ніни Фіалко як завжди  захоплюючий сюжетно і детально достовірний  у знанні психології поведінки людей та фактичних реаліях нашого  життя. Цьому автору завжди віриш, бо вона списує ніби з нашого  минулого і сьогодення, з подій в моєму житті чи житті моїх знайомих, тому головні герої  її  творів такі близькі і зрозумілі кожному. Їм довіряєш і за них переживаєш як за рідних, як за себе, відчуваєш їх біль, горе, страждання і всі емоції…  

Не всі автори вміють так  захопити читача і змусити його співпереживати і довіряти написаному, а це означає, що автор має неабиякий талант.

Це  книга про покоління, яке сформувалось в круті  і жорсткі  90-і, з яких вийшов перший пострадянський  бізнес,  про заробітчанство українців в Москві та Далекій Півночі, про політику в Україні на початку нового століття, економічну кризу і як роботящі українці  в кінці свого життя все-таки повертаються додому  після багатьох поневірянь поза межами Батьківщини, бо «добре там, де нас нема». А Україна є  в серці кожного українця…

Це сімейна сага, де головний герой Станіслав Тарасюк, його дружина Вікторія шукають своє місце під сонцем, намагаються заробити і не втратити, створити щасливе життя сина і застерегти  його  від проблем, та на жаль, не все в цьому житті нам вдається, проблеми завжди виникають неочікувано, горе падає на голову без попередження і тільки тоді приходить усвідомлення, а чи правильно я жив і для чого? І що можна змінити хоча б в кінці життя, щоб спокутувати все, що вчинив неправильно.

Попередні твори – «Родинні гріхи», «Дві обручки», «Зламані жоржини», «Ріка життя» та інші знайшли вдячного читача і прихильника творчості  цього автора  уважно стежать за наступним  новим  твором Н.Фіалко з великим очікуваннями.

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Олена Мартюшова,

заступник директора Сумської ЦБС,

м.Суми 

Останнє редагування Четвер, 23 липня 2015 07:56