Menu

project UBA

Ной Гордон - «Лєкарь. Учень Авіценни»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Він жив, щоб рятувати інших…

Це книга-життєпис Роба – від нещасного сироти до видатного лікаря. Мені надзвичайно важко писати про цю книгу, так як вона мені неймовірно сподобалася. Я зачитувалась нею. Кожна її сторінка дарувала мені нові знання та враження від прочитаного.

 

Якщо хтось дивився однойменний фільм, то я відразу хочу зазначити, що нічого спільного з книгою нема. Напевно, якби дійсно відзняти сюжет книги, то це б вийшов вражаючий серіал.

Отже, автор знайомить нас із багатодітною сім’єю, де спочатку помирає матір, а потім і батько. Дітей же розібрали чужі люди. На долю Роба випало бути приємником цирульника, який подорожував світом продаючи Чарівне зілля та лікуючи (як знав) людей.

Випадково Роберт Колль знайомиться з справжнім лікарем, який йому розповів про медичну школу у Персії та про видатного Лєкаря –  Авіцену.

Витратити два роки свого життя на подорож, відшукати своє кохання та втратити його, вивчити зовсім невідому мову та звичаї абсолютно чужого народу, не злякатися чуми… усе заради навчання, усе заради здійснення своєї мрії.

Автору вдалося перенести читача із своєї затишної кімнати до Лондону 1021 р. н.е., і погодьтеся – це не так то й легко!

З передмови я дізналася, що Ной Гордон працював над  цією книгою довгих 5 років… і, знаєте,  цей час він витратив не даремно!

Якщо ви вирішите придбати книгу – не лякайтеся її об’єму! Повірте, кожна сторінка (а їх 814) цієї книги варта вашого часу!

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Четвер, 16 липня 2015 15:46