Menu

project UBA

Оксана Сайко - «Кав’ярня на розі»

 

"Письменники рекомендують..."

 

Не знаю, як хто, а я після відвідин Львова зазвичай потребую адаптації до звичного життя. І як добре, що під рукою виявився один із привезених форумних скарбів – ось ця книжка! Читаючи її – наче продовжувала блукати старим осіннім містом, пити каву в «кав’ярні на розі» й про щось собі міркувати. Хоч у тексті жодного разу не прозвучала назва Міста Лева, я його добре відчувала.

Ця книжка про те, як іноді в житті все залежить від, на позір, випадковості, а насправді ж – від містично-непояснимої гри Долі, котра сплітає певним чином обставини, зіштовхує поміж собою незнайомих людей, керує їхніми вчинками. Вона про те, як зустрічі і спілкування дозволяють збагнути вкрай важливі речі й віднайти, усвідомити сенс власного існування, зрештою прийняти важливі, доленосні рішення в житті.

Порадували персонажі! Особливо дивакуватий колекціонер забутих книжок і поет-невдаха. Страшенно люблю таких неординарних, для більшості дивних людей. У цій книжці всі без винятку герої справжні, живі, немов списані з реальних людей. «Слухаючи» їх, віриш їм, переймаєшся їхнім життям, співчуваєш і радієш разом з ними, наче ти поряд з ними на той момент.

Ця книжка не для разового читання. Точно перечитуватиму її ще.

 

         Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Алла Рогашко
м. Рівне

Останнє редагування П'ятниця, 23 жовтня 2015 13:43