Menu

project UBA

Олексій Волков - “Лікарня на відлюдді”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Обрати книгу для відгуку, виявляється, непросто. Я вже кілька тижнів тяжіла цією ідеєю – взяти участь у проекті «Читай – формат не має значення!», починала писати, але вордівські файли зручно влягалися на кладовищі жорсткого диску. Розповідаючи про свої улюблені книги я відчувала, що залишаю їх беззахисними перед критикою. Все одно що покинути малих дітей на поталу чужому смаку. Адже кожна книга яка вразила мене, ставала мені рідною і я відчувала своїм обов’язком подбати про те, щоб її прочитали люди, яким вона також зможе стати близькою.  Отож, першою пробою у написанні відгуку стала книга Олексія Волкова «Лікарня на відлюдді». Просто лікарям не звикати до критики, вони стресостійкі.

Рано чи пізно ми в своєму житті стикаємося з лікарями. Цих трудяг фонендоскопу і скальпеля людський поговір в рівних частинах обожнює і ненавидить. Причому, дуже часто ненависть витікає від недостатньої інформації, яким чином налагоджена робота медперсоналу і які вимоги ставить перед ними держава, безпосереднє начальство та контролюючі органи. Книга привідкриває перед нами закулісну реальність лікарень, яка частенько залишається поза поглядом пацієнта. Головний герой – хірург вищої категорії  Женатий Олег Вікторович, який аж 54 сторінки роману плідно працював у третій Харківській лікарні. Але почалася в його житті чорна смуга на роботі, і тут доля послала зустріч із старим шкільним товаришем, який встиг стати успішним бізнесменом. І все у бізнесмена в шоколаді, тільки от як би не дивні сни, ніби у містечку Тачанів йому збираються ампутувати ноги, а коли він тікає, то його наздоганяє людина без обличчя. І ніяк цього сну не позбутися і психотерапевти не допомагають та й узагалі – сон віщий, і товариш готовий заплатити  кругленьку суму тільки б наш Олег Вікторович влаштувався у Тачанівську лікарню і придивився, що там і як там…

Книга повна гумору, на який ви натикнетеся вже з третьої сторінки, причому ці  історії будете переповідати усім знайомим. А ще там є шикарна історія, як лікарню перевіряло КРУ, а ще там є історія про пацієнта, який після операції на животі нажерся яблук. І про лікаря-недоучку, якого доводилося ховати від усіх перевірок. А ще на вас чекає таємнича Містична Загадка, яка має несподівану розв’язку. Купа діалогів і динамічний сюжет не дадуть застрягнути на половині книги, герої не товчуть в ступі воду, а діють миттєво і винахідливо. Ну і кохання там теж є, місцеві панянки будуть розтоплювати серце такого  завидного жениха, як Олег Вікторович.  Отож, приємного читання, щиро заздрю людям, які будуть читати цю книгу вперше!

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

 Текст писала Тетяна Венгрова,

завідувач бібліотеки-філії №11

Хмельницької міської ЦБС

 

Останнє редагування Субота, 31 грудня 2016 12:06