Menu

project UBA

Пітер Мейл - «Французькі уроки. Подорож з ножем, виделкою та штопором»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Ця книга – приклад того, як обкладинка говорить про те, що вона приховує, готуючи свого читача до смачного читання. Обираючи цю книгу, я не знала як пише її автор, про що він пише, але піддалася чарам обкладинки і ні разу не пожалкувала!

Читаючи, ви станете справжнім гурманом! На сторінках цієї книги перед вами розгорнеться кулінарна Франція, місцеві жителі поділяться з вами рецептом повітряного омлету, дадуть скуштувати різноманітні види сиру, а також равликів та жаб’ячі лапки (куди ж без них?!). Я з пересторогою ставлюсь до кулінарних експериментів, тим більше до поїдання равликів та жабенят (добре, зізнаюся – мені їх шкода!), але автор так «смачно» пише про способи їх приготування, що якби мені в той момент запропонували страву – швидше за все я б не відмовилася. До речі, а ви знали, що равлики змінюють свою стать залежно від ситуації? Я не знаю, що там за ситуації у них трапляються, але це науковий факт…

Не помилюся, коли скажу, що ця книга дійсно приносить щастя, вона навчає їсти, повільно ловлячи рецепторами смакові нотки і залишає вас в блаженстві! Читаючи книгу, помітно, що й автор сам у захваті від того, що він пише.

У книзі вдосталь історій жителів Франції, які допомагають вам пізнати усі радості смакування, а ви, в свою чергу пізнаєте їх – граційних та одночасно поспішних (і чимось кумедних).

Хочу Вас попередити: книга не з тих, що читаються за один вечір, як на мене. Одна порція повинна бути близько 50 сторінок. От тоді усе прочитане піде на користь і принесе вам кулінарний захват!

Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Олена Горобець,

директор бібліотеки НАСОА

м. Київ

Останнє редагування Неділя, 07 травня 2017 19:44