Menu

project UBA

Ренсом Ріггз - «Дім дивних дітей»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Розпочинаючи читання цієї книги, я була впевнена, що вона переповнена моторошними перипетіями. І, справді, на початку книги автор зумів мене нашугати до такого стану, що мені було лячно залишатися одній в будинку. Але чим більше сторінок мною було прочитано, тим менше страху в моїй душі залишалося.

Так, у книзі багато страшненьких фото, але коли розпочинаєш читати цю книгу, знайомишся з її героями і уже упізнаєш їх на фото, то вони здаються милими та беззахисними, хоча в них від ознак дитинства залишився лише зовнішній вигляд…

Роман затягує у свої лабети з перших сторінок і читається дуже легко та швидко! Головний герой роману Джейкоб, в ім’я доброї пам’яті про дідуся (та свого урівноваженого стану) змушений розгадати таємницю Будинку та обставин, які призвели до смерті старого: погодьтеся, не усі люди похилого віку помирають від того, що їх пошматувала потвора!

Дивні та, на перший погляд, абсолютно неправдиві історії стають реальністю… Будинок, який було розгромлено на початку Другої світової війни, раптом «оживає»… Люди не старіють… День один і той самий – 3 вересня 1940 року… Ви зацікавлені?

Ренсом Ріггз зумів створити історію, в яку неможливо не повірити і яка мені дуже сподобалась, тому я з радістю розпочну читати другий том цієї досить дивної історії, адже там таке…

 

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Відгук надано у рамках "Читацької Спартакіади", ініційованої Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації

 

текст писала Горобець Олена,

м. Києв

Останнє редагування Четвер, 07 травня 2015 12:31