Menu

project UBA

Рувім Фраєрман - «Дика собака Дінго або повість про перше кохання»

 

"Рекомендують діти..."

 

Чи знаєте ви, що таке кохання? Задумайтесь. Неможливо точно пояснити – його треба відчути. Любов не уявиш, як наприклад, радість. Кожна людина у своєму житті зустрічається з коханням. Вік не важливий – усі ми його відчуваємо. Та не треба плутати любов до близьких (батьків, наприклад) і кохання до зовсім іншої, не рідної нам людини.

Перше кохання. Звучить ласкаво. Це відчуття було у кожного, а якщо й ні – то буде. Проходить у всіх по-різному, але у пам’яті залишається на все життя.

А скільки книжок про кохання написано, страшно уявити! Ця одвічна любовна тематика йде до нас споконвіків. Про кохання писали і в епоху Середньовіччя, і Ренесансу, і Класицизму – і так до наших часів.

Мені у душу запала одна книга. Взагалі-то я не люблю читати про кохання, але ця історія – виняток. Рувім Фраєрман «Дика собака Дінго або повість про перше кохання».

Хоч моє перше кохання вже давно пройшло, але я зрозуміла почуття головної героїні. Мені навіть здалося, що ми з нею схожі, не кажучи вже про наші однакові імена. Така ж загадкова, за що однокласники прозвали її «Дикою собакою Дінго».

Книга личить романтикам. Я не романтик, але сповна відчула усю драматичність повісті. «Дика собака Дінго» - це саме те, що треба нашим підліткам, аби оплакати «горе не взаємного першого кохання».

Наостанок, хочеться дещо додати. У нашому житті повинно бути місце коханню. Як співається в одній пісні:

"Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо,

Тільки тоді, коли любимо ми

Можемо зватись людьми..." (с) Бумбокс

 

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Тетяна Момот

читач бібліотеки-філіалу для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

 

 

 

 

Останнє редагування Середа, 14 грудня 2016 13:30