Menu

project UBA

Степан Процюк - «Канатохідці»

 

"Письменники рекомендують..."

Часом хочеться поринути в якусь теплу, добру казку, втекти від дійсності, забутись. Іноді ж навпаки: шалено хочеться реальності, при чому, абсолютної, з усіма її вадами й дефектами, так би мовити, безжального розтину; відтак розібрати її на дрібні часточки, роздивитись їх під мікроскопом, зрештою поблукати лабіринтами власної підсвідомості, пошукати власних прихованих чи неприхованих страхів, комплексів і неврозів, спробувати проаналізувати власні помилки й проблеми, спробувати збагнути їх причини й спрогнозувати ймовірні наслідки, або ж віднайти чи бодай роздивитись якісь інші життєві стежки, аби чогось уникнути.

Саме для цього – книга есеїв Степана Процюка «Канатохідці». Вона допомагає розібратися якщо не в усьому, то принаймні в більшості вище перелічених аспектів і дає відповіді на чимало питань. Вона демонструє хірургічний розтин більшості проблем людини (себто особистості) та й людства загалом; допомагає зазирнути у власну підсвідомість, стикнутися з нею лицем до лиця.

І нехай не з усім написаним у ній можна погодитись, про дещо хочеться подискутувати, з дечим посперечатись, але вона точно не лишає байдужою. Бо змушує думати, аналізувати, а це – головне.  

Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Алла Рогашко
м. Рівне

Останнє редагування Понеділок, 18 січня 2016 13:28