Menu

project UBA

Стів Мак-Доналд - «Дивовижні міста»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Багато позитивних відгуків я чула про розмальовку художника Стіва Мак-Доналда «Дивовижні міста», отож вирішила придбати її й собі, та «протестувати» до того ж, що попередня моя розмальовка Джоанни Босфорд мене щиро потішила.

Розмальовка гарного, великого формату з м’якою обкладинкою. Спочатку, мені здалося, що цей альбом трішки тоненький, але погортавши його я була вражена. Як можна це усе розмалювати? Архітектура міст та будинків має безліч маленьких фрагментів, і коли починаєш їх розмальовувати, здається, що вони виринають знову і знову!

Я не знаю як Стіву Мак-Доналду вдалося усі ці деталі намалювати, але щоб їх розмалювати потрібно мати колосальне терпіння, бути зосередженим та надзвичайно уважним!

Зображення можна розмальовувати як олівцями так і фломастерами або ж гелевими ручками – колір не відбивається на сусідній сторінці.  

Поки що, я розмалювала лише частину сторінки, але для мене це стало уже досягненням і я зрозуміла, що не така то й маленька ця розмальовка – її вистачить на півжиття!

Отож, для усіх тих хто захоплюється новоявленими розмальовками – ця стане гарним доповненням, якщо не замінить усіх своїх попередників!


        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування Субота, 12 вересня 2015 11:53