Menu

project UBA

Світлана Горбань, Наталя Лапіна - «Роман з містом»

 

"Письменники рекомендують..."

 

Зізнаюсь: відсотків десять моєї підвищеної уваги до «львівських книжок» викликані спортивним інтересом – а як пишуть про Львів наші сучасні письменники?

Решта ж дев’яносто – через мою любов до Львова. Тож коли видавництво анонсувало вихід у світ цієї книжки – відразу взяла це до уваги й знала, що невдовзі неодмінно читатиму. Такі книжки самі йдуть до рук, мимоволі. Ще б пак! «Роман з містом»! Сама «кручу роман» із цим винятковим Містом Лева, нещадно зраджуючи своєму, цілком пристойному, Рівному просто на його очах. Але ж це – Львів, і цим усе сказано.

Ця книжка пахне кавою, звучить фортепіанною музикою, віддає запахом дощу – тим, особливим, львівським; вона зачаровує атмосферою минулого століття, щемить біллю нерозділених почуттів, радістю кохання, горем втрати і життєвих випробувань. Вона – про зовні слабку, але сильну духом Жінку. Та головне - вона сповнена любові до Львова, міста, яке неможливо не любити. «Бо де ж іще людям так добре, як тут? Тільки у Львові!» - співають, щоправда, польською, герої.

Єдине, що мені важко уявити: як пишуть книжки у співавторстві? Це ж яку треба мати гармонію поміж собою! Припускала, що це буде відчутно, коли читати – але ні, дисбалансу я не відчула. Може, тому, що авторки – сестри?

Прихильникам «львівських книжок» і романтичних історій ця книжка точно сподобається.

         Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Алла Рогашко
м. Рівне

Останнє редагування Вівторок, 20 жовтня 2015 14:01