Menu

project UBA

Тадеуш Доленга-Мостович - «Знахар»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Це книга із тих, які після прочитання не забуваються…

Блукаючи тринадцять років по світу, безхатченко Антоній Косиба, а колись відомий хірург Рафал Вільчур, мабуть так себе і не знайшов би ніколи, якби не один випадок, який повернув йому утрачене минуле задля його ж майбутнього.  Прагнучи усім серцем до 20-літньої дівчини, він навіть не здогадувався, що це цілком природно, адже їх поєднують міцні родинні зв’язки.

Автор, крізь призму подій роману, зосереджує увагу читача, перш за все, на життєво-необхідних «трьох китах»: совісті, сердечності та любові. Написане в романі потрапляє в самісіньку душу читача і змушує серце битись частіше.

У книзі є місце і світлому почуттю  – коханню, такому Коханню, про яке мріє кожна дівчина, автор зумів подати книжкове почуття таким чином, що читаючи сакральні діалоги двох закоханих, серце у читача тріпоче.

Мене вразили слова Косиба: «Так ведь человек может быть всем на свете, а глядишь, на другой день… уже никем», погодьтеся – так воно і є…

З упевненістю  можна стверджувати, що автор своєю книгою навчає читача не заблукати на дорогах життя та неодноразово підкреслює в контексті , що «не хлібом єдиним живе людина»

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Олена Горобець

Останнє редагування П'ятниця, 31 липня 2015 09:59