Menu

project UBA

Уолтер Айзексон - «Стів Джобс»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

«Люди, яким настільки не вистачає клепки, що вони гадають, начебто можуть змінити світ, якраз і змінюють його».

Реклама Apple «Думай інакше», 1997 рік

Чи багато в світі геніїв, що мають право називатись так? Світову славу не так вже й легко заслужити. Увійти в історію, увіковічити своє ім’я – справа занадто важка. Але такою вона здається для тих, хто прагне світового визнання та любові.  Для тих же, хто робить свою справу на благо людству…без домішок егоїзму (хоча, як на мене, егоїзм присутній у будь-якій справі), його робота буде справою честі. У наш час світом керують особистості, а не ідеї. Така думка змушує замислитись над пошуком логічного підтвердження. Тому, хто, як і я, прагне віднайти істину, варто просто взяти до рук книгу, що не залишить вас байдужим. З перших сторінок до останнього слова ви проживете історію, що заслуговує на світове визнання.

Для початку невеличка ремарка. Чи чули ви коли-небудь про Уолтера Айзексона? Американський журналіст і письменник відомий у всьому світі як надзвичайно талановитий автор біографії людей, що рухали вперед світову історію. Створені ним життєписи, відразу після публікації ставали бестселерами. У його роботах міститься глибокий аналіз тенденцій розвитку сучасного суспільства, зроблений людиною, звиклою спиратися на факти і довіряти власній інтуїції.

Одного дня до нього звернувся «батько цифрової революції» Стів Джобс, що був відомий усім, як особистість надто складна та непередбачувана. Знаючи про свою страшну хворобу, він захотів розповісти світові свою історію: від початку майстрування у гаражі свого батька до світового визнання. Це життя було сповнене злетів та падінь. Стів Джобс одним з перших зрозумів, що задля того, аби досягти успіху в ХХІ столітті треба поєднати креативність та технології. І це йому вдалось. Історія, що описана в книзі, не є виключно розповіддю самого Стіва. Це вдале поєднання особистої розповіді та спогадів колег Джобса, його близьких друзів та його більш близьких ворогів.

Маючи заскладний для нормального спілкування з людьми характер, Стів Джобс ніколи не відчував своєї провини. Перші його кроки ще тоді ознаменувались втратами та розчаруваннями. Ним захоплювались та його ненавиділи. Маючи сильний характер та впевненість, він сам нічого не створив, але він зміг переконати людей в іншому. Це історія життя засновника Apple, однієї з найдорожчих та найуспішніших технологічних компаній у світі, та авторитетного гуру у світі високих технологій. Ця книга – перша та єдина офіційна біографія Стіва Джобса. І вона варта вашої уваги!

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

 Текст писала Дар'я Яцкевич,

бібліотекар бібліотеки-філіала для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

Останнє редагування Четвер, 12 жовтня 2017 18:17