Menu

project UBA

Вероніка Миронова - “Люди Донбасу: Життя спочатку”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

На одному подиху прочитала книгу Вероніки Миронової - журналіста, також вимушеної переселенки, як і герої її книги із зони АТО - "Люди Донбасу: Життя спочатку".

Сьогодні Вероніка Миронова живе і працює у Львові, герої її книги, люди різних професій і віку, - в Ужгороді, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Полтаві, Києві ... але всіх їх об'єднує одне - як російськомовних, так і тих, для кого українська мова - рідна - ЛЮБОВ. Любов до України, близьких та рідних людей, любов до своєї праці - те, заради чого ми дихаємо і живемо і рухаємося далі.

У кожного своя нелегка доля, кожен пережив те, що багатьом з нас і не зрозуміти, і, дасть Бог, не відчути. Ці люди кинули все, що нажили - всі свої матеріальні блага заради любові, не заради порятунку своєї шкіри.

Невже для того, щоб зрозуміти що значить любов, що значить Україна, підходить вона тобі чи ні як країна проживання і духовного зростання, потрібно пережити біди, скористатися подарованим долею шансом і спробувати раптом це дійсно те, що потрібно, те, що близько, то , що любиме і вірне, тому що рідне?

Любов (до країни, людині ....) - дивна штука і поняття багатогранне, але тільки відчувши все на собі - всі радощі і прикрощі, злети і важкі падіння, можна прийти до того, що тобі дійсно потрібно і до того, заради чого ти живеш і прийшов у цей світ.

Книга повчальна. Багато чого розраховано при прочитанні на російськомовне населення і на біженців з Донбасу, хоч я вважаю, що книга повинна була бути виданої українською мовою - мовою єднання і розуміння, мовою любові до ближнього, адже ми живемо в Україні.

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

 Текст писала Марина Тасинкевич,

головний бібліограф відділу документів

і наукових розвідок з питань краєзнавства

Миколаївської ОУНБ,

м.Миколаєва

 

Останнє редагування Вівторок, 10 листопада 2015 15:46