Menu

project UBA

Всеволод Нестайко - «Тореадори з Васюківки»

"Рекомендують діти..."

 

У наш час є багато дітей, які не мають дитинства. Що таке взагалі дитинство? Для мене - це прогулянки на вулиці разом з сусідськими дітьми або друзями, гра в м’яча, квача, хованки. А особливо – літні поїздки у село до бабусь та дідусів.

Та зараз, у дітей не таке дитинство. Вони проводять його за комп’ютерами, гаджетами, граючи у всілякі ігри. Неможливо відірвати дитину від тієї дурнуватої штуки без кнопок. А якщо відняти – завередує. Як то кажуть: «Чим би дитя не тішилось, аби не плакало».

Я вважаю, що дитинство є у тих дітей, які живуть у селі. А що? Природа, є де пограти і чимось зайнятись. Іноді, я їм навіть частково заздрю (але життя у місті також непогане).

Чи ви читали книгу Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»? Ні? Та ви ж півжиття втратили!

Якщо ви ніколи не були, а тим паче не жили у селі, то прочитавши цю книгу, вам дуже швидко захочеться туди переїхати. Можливо, ви зустрінете там пару хлопців-розбишак, які обов’язково знайдуть собі на душу пригоди. Та й які! Усе село, та й пара сусідніх знатиме, що наробили ті хлопці! Ваше село прославиться як мінімум на весь район!

Але є одне застереження при читанні книги: простота. Щоб прочитати і правильно зрозуміти суть історії, треба бути дуже простою людиною. Розуміти, що щастя є у найдрібніших речах.

Але, як би там не було, усі ми – діти. Навіть дорослі – не такі вже й дорослі. І це зовсім не соромно. Адже, дитинство – найщасливіша, найбезтурботніша пора у житті людини.

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Тетяна Момот

читач бібліотеки-філіалу для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

 

 

 

 

Останнє редагування Четвер, 22 грудня 2016 11:14