Menu

project UBA

Всеволод Нестайко – «Тореодори з Васюківки»

 

"Рекомендують діти..."

 

«От знайдибіда, авантюрист шмаркатий!»

Довго не хотіла читати цю книжку, бо вона була зі шкільної програми, а коли я читала програму за п’ятий клас, була не зовсім у захваті від тих творів. Тож мала певне упередження щодо Тореадорів не дивлячись на те, що «Країна сонячних зайчиків», «Країна місячних зайчиків», «Незвичайні пригоди у лісовій школі», «Принцеса Іванна» - мною були прочитані і стали до вподоби. Та, коли я почала читати Тореодорів, то вже не могла зупинитися і прочитала книжку за два вечори!

Зовсім незвичайна і неповторна книга! Я сміялася під час всього прочитання. Два «Тореодора» з самого звичайного села Васюківки, де люди живуть по сто десять років! "У нас тут день іде, раззз, і все, а у них?" А вони за один день встигають переробити сотні справ, вигадати тисячі жартів та ігор. Їм ніколи не буває нудно, вони грають у футбол кавуном, їм скрізь ввижаються шпигуни і кишенькові атомні бомби, вони встигають десятки разів посваритися і помиритися - наші Павлуша і Ява!

У книзі три розділи, протягом цих трьох розділів вони виросли на три роки, з п'ятого по восьмий клас, але під час читання книги не помічаєш цього. Я дуже здивувалася, коли зрозуміла, що вони вже у восьмий клас перейшли. Ось ніби тільки вони іспити провалили з п'ятого на шостий, і тут вже восьмий! Незважаючи на всі їхні жарти, «Тореодорів» дуже люблять усі дорослі, а підлітки мовчки заздрять їм.

А яка колоритна в книзі мова! Кожен з персонажів живий, так і постає перед уявою!

Ось така от книга «Тореодори з Васюківки». Дуже смішна, і дуже цікава.

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Ліза Чепурко,

 

школярка, м.Миколаїв

 

 

 

 

Останнє редагування Вівторок, 15 листопада 2016 12:07