Menu

project UBA

Євгенія Бардіна - «КамОSвєт»

 

"Рекомендують діти..."

 

Як на вашу думку виглядають звичайні сучасні школярі? Про що вони думають? Про що мріють? Як школярка, скажу, що ми буваємо різними. Навіть дуже. У нас різні мрії, емоції, думки, переживання - різні, як відбитки пальців.

Чимало книжок написано про підлітків та їхні шкільні роки. Одну з таких книг написала наша миколаївська журналістка Євгенія Бардіна. Книга є дитячим детективом, і, на щастя, детективи припали мені до душі. У цьому є і своя заслуга книги "КамOSвєт".

Я б сказала, що ця книга для таких читачів, яким подобаються пригоди. Знали б ви, дорослі, наскільки діти дотепні! Чого ми тільки не вигадаємо, аби знайти пригоди на своє безтурботне життя!

Чесно вам зізнаюся, дитяча логіка трохи схожа на жіночу. Ми, діти, ніколи не повіримо у те, що все настільки просто. Як то кажуть: "Ми не шукаємо легких шляхів!"

Завдяки цій історії, я дізналася про багато цікавих місць у своєму рідному місті Миколаїв. Хоч я і народилася тут, живу, навчаюся - після того як прочитала "КамOSвєт" зрозуміла, що погано знаю своє місто. Тому, дуже завдячую за таку цікаву подорож.

Саме про це книга Євгенії Бардіної. Вона показує, які іноді пригоди можуть знайти на свою голову підлітки, але й водночас, наскільки бувають цінними дружба та відповідальність за своє життя.

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 

текст писала Тетяна Момот

читач бібліотеки-філіалу для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

 

 

 

 

Останнє редагування Четвер, 22 грудня 2016 10:12