Мемуари бібліотечних користувачів!
Публічна бібліотека міста Дербі в Коннектикуті звернулася з проханням до нинішніх і минулим користувачам різного віку письмово поділитися своїми спогадами про візити до бібліотеки.
Протягом багатьох років усні повідомлення про відвідини бібліотеки школярами після закінчення занять, улюблених книжкових колекціях, різних заходах і програмах, особливості бібліотечного дизайну збиралися і записувалися бібліотекарями.
Тепер ця інформація може бути доповнена мемуарами самих користувачів.
Кожен читач, який бажає поділитися своїми спогадами, повинен буде заповнити спеціальну анкету в бібліотеці або відправити повідомлення по електронній пошті за вказаною адресою.
Буклет з усіма зібраними спогадами можна буде придбати під час запланованого на весну бібліотечного заходу - Celebration of Memories (Святкування Спогадів).Таку ідею може використати кожна бібліотека і створити свою справжню «Книгу спогадів»
Джерело: http://vmo.rgub.ru/foreign/news/thefnew.php?new_id=2479
