У Дніпропетровську працюють над створенням молодіжної бібліотеки, в якій можна буде займатися спортом
У середу, 12 серпня, у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «У Дніпропетровську створять молодіжну бібліотеку, в якій можна буде займатися спортом»
У прес-конференції взяли участь:
- Керівник Артем Земляний;
- Співробітник бібліотеки Олена Тараненко.
Артем Земляний повідомив, що в грудні 2015 року в Дніпропетровську на базі бібліотеки-філії №34, розташованої за адресою вул. Мініна, 5В, з'явиться сучасна молодіжна бібліотека, в якій повністю буде модернізований книжковий фонд, а також буде встановлено сучасне комп'ютерне обладнання: «Це ініціатива Дніпропетровської міської ради та Центральної міської бібліотеки. Бібліотека створюється на базі бібліотеки-філії №34, розташованої за адресою вул. Мініна, 5В. На сьогоднішній день ця бібліотека являє собою класику 2-го сторіччя. Ми хочемо змінити концепцію цієї бібліотеки, починаючи від дизайну і закінчуючи її наповненням. Буде також у більшості мінятися книжковий фонд. Бібліотека також буде наповнена сучасною комп'ютерною технікою - моноблоками, ігровими приставками, електронними рідерами та планшетами. Бібліотека належним чином буде оснащена для людей з обмеженими фізичними можливостями - будуть облаштовані пандусами, санвузлами і т.д », - сказав він.
Артем Земляний зазначив, що унікальний проект, вартістю 800 тис. грн., стартує 19 грудня. Його фінансування забезпечується за рахунок міського бюджету: «Бібліотека буде поділятися на кілька залів. Там буде мультимедійний зал, в якому буде встановлено проектор і де можна буде проводити як презентації творчості авторів, так і автограф-сесії, наприклад футболістів, так як бібліотека розташована недалеко від стадіону. Також буде зал, заточений під спорт. Там будуть встановлені тенісні столи та інші агрегати для спорту. Природно також буде і класичний книжковий зал. Реліз проекту намічений на 19 грудня - це буде наш подарунок до Дня Святого Миколая », - розповів керівник проекту.
Олена Тараненко повідомила, що вже сьогодні в бібліотеці проводяться майстер-класи та тренінги: «Незважаючи на те, що ремонт у процесі, у нас вже проводяться майстер-класи, найближчим часом пройдуть семінари. Так що процес потроху запускається », - сказала вона.
Відвідування бібліотеки і користування всіма доступними опціями буде абсолютно безкоштовним.
Джерело: http://most-dnepr.info/press-centre/archives/123013.htm
